Fransa Vizesi

(0212) 291 99 66 (pbx)
  444 31 02

Hakkımızda

Cityline Travel vize departmanı An Turizm Limited Şirketi bünyesinde çalışan vize departmanıdır.

Vize ile ilgili tüm bilgi ve formları sitemizden temin edebilirsiniz..An Turizm İstanbul'da bulunan tüm konsolosluklara akredite olup bire bir çalışmaktadır.

Diğer taraftan vize başvurularınızın durumunu on-line olarak takip edebilirsiniz.

On-line vize başvurularında, başvuru için gerekli evraklara ve formlara ulaştıktan sonra ödeme işlemlerine kadar tüm süreç sitemizden yürütülebilirsiniz..

Amacımız en kısa zamanda ve hatasız olarak vize işlemlerinizi sonuçlandırmaktır.

Ayrıca Türkiye’de temsilciliği olmayan ve uzmanlık gerektiren tüm ülkelerin vizelerini de yurtdışı misyonlarından almaktayız.Misyon

Türk turizmine kaliteli hizmet anlayışıyla beraber ülke ekonomisine ve istihdamına katkıda bulunmaktır.Değerlerimiz

Müşterilerimiz ve ortaklarımızın başarısı bizim başarımız olduğundan aşağıdaki iş prensiplerini benimsedik. Taahhütlerimizi yerine getirmeyi vaad etmenin ötesinde ilişkilerimizdeki her tür beklentileri aşmayı hedefledik Anında harekete geçmekte, fakat ileri görüşlü hareket etmekteyiz. Hızlı hareket ederiz, fakat gelişmenin güven ve uzun süreli ilişkilere dayandığının bilincindeyiz. Hata oluştuğunda sorumluluklarımızı alırız ve düzelmesi için elimizden gelen her şeyi yaparız.Hedeflerimiz

Tüm Dünya’yı kapsayacak şekilde kurumsal ve serbest piyasaya seyahat servisleri vermek için gerçek zamanlı web sayfaları işletmekte ve yönetmekteyiz. İnanıyoruz ki sorunsuz hemen gerçekleşen servis müşterilerimizi tekrar tekrar bize geri döndürecektir.